wypożyczanie aut

Dla kogo wypożyczanie aut jest korzystne

Opublikowano: 25 Lis 2017

Wynajem samochodów to w Polsce całkiem opłacalny biznes. Coraz więcej osób przekonuje się bowiem, że wypożyczenie czegoś, z czego nie korzystamy na co dzień jest dużo bardziej opłacalne niż kupowanie tego na własność. Czy jeśli potrzebujemy poćwiczyć na siłowni tylko trzy razy w tygodniu, opłaca nam się kupować sprzęt na własność? Oczywiście, że dużo korzystniej jest wykupić karnet na siłownię.
zobacz więcej »

rajdy samochodowe

Rajdy samochodowe

Opublikowano: 13 Paź 2017

Rajdy samochodowe są bardzo pasjonujące i przyciągają zazwyczaj bardzo dużą liczbę publiczności. Teamy biorące udział w rajdach mają swoich wiernych fanów, którzy regularnie kibicują im na odcinkach specjalnych.
zobacz więcej »

Co zrobić jak złapiesz gumę na drodze

Co zrobić jak złapiesz gumę na drodze?

Opublikowano: 3 Kwi 2017

Użytkownicy dróg borykają się z wieloma problemami. Częste remonty, utrudnienia w ruchu czy dziurawe drogi to tylko nieliczne z problemów. Zdarzają się też dużo mniejsze ale nie rzadko bardziej uziemiające nas problemy. Najechanie na krawężnik, szkło czy gwóźdź na drodze i nagle auto jest unieruchomione.
zobacz więcej »

wypożyczalnia samochodów

Po co mam wypożyczalnia samochodów?

Opublikowano: 4 Mar 2017

W niektórych sytuacjach bardzo nam się przydaje wypożyczalnia samochodów. Przykładowo, kiedy na co dzień jeździmy starym, rozklekotanym autem. Co prawda wstydzimy się go nawet gdy podjeżdżamy nim zobacz więcej »

Przejażdżka samochodem

Opublikowano: 20 Sty 2017

Wcale nie musisz kupować kabrioletu żeby się nim przejechać, pojeździć. Wystarczy wypożyczyć auto i poszaleć. Nie każda wypożyczalnia posiada teraz takie samochody, jednakże warto poszukać, bowiem różne wypożyczalnie dysponują bardzo różną i urozmaiconą ofertą samochodów. zobacz więcej »