Wcale nie musisz kupować kabrioletu żeby się nim przejechać, pojeździć. Wystarczy wypożyczyć auto i poszaleć. Nie każda wypożyczalnia posiada teraz takie samochody, jednakże warto poszukać, bowiem różne wypożyczalnie dysponują bardzo różną i urozmaiconą ofertą samochodów.

W standardzie są samochody kompaktowe oraz limuzyny, jednak często można pożyczyć kabriolety, auta zabytkowe, okazjonalne do ślubu, czy na czas sesji zdjęciowej, jak i samochody dostawcze, specjalne itd.

Ceny wypożyczenia a dobę, a w przypadku samochodów wyjątkowych na godziny nie są zbyt wygórowane jak za niestandardową rozrywkę. Warto zrobić sobie przyjemność. Mimo wszystko na rynku funkcjonuje szereg wypożyczalni o bardzo rygorystycznych regulaminach, warto je porównać, przeczytać, zanim zdecyduje się o konkretnej ofercie wynajmu.

Wypożyczalnie samochodów z bielska poza standardem do dyspozycji oferują też szereg usług dodatkowych jak chociażby podstawienie auta pod dom lub jego odbiór z wyznaczonego przez klienta miejsca.